Architekt wnętrz, proszę o info

Architekt wnętrz, proszę o info

Witam. chce szybko zaprojektować wnętrze mojego domu ale nie wiem gdzie się udać żeby to były tanie projekty wnętrz. Nie dysponuje zbyt dużą gotówką ale z drugiej strony chciałbym żeby mój dom był urządzony gustownie.

Ptaszyna

Posty: 9

 
Hej. W dobie kryzysu, każdy szuka oszczędności a skoro się okazuje że firmy w Internecie dają duże promocje, to nie ma się co dziwić że tyle osób z zadowoleniem korzysta z ich usług.

tefal100

Posty: 17

 
Hej. To naprawdę niesamowite że tak prędko i tak tanio uzyskałam pomoc. Dziś mieszkam w ślicznym mieszkaniu, w mieszkaniu o którym zawsze marzyłam. Bardzo dziękuję wszystkim osobom, które wypowiadają się na tym forum i dały mi namiary do tej firmy.

Mord

Posty: 19

 
Witam. Dzięki temu że jestem właścicielem takiego starego mieszkania, mam nadzieje zrobić z niego piękną perełkę. Mam nadzieje że mi się uda. Mam wielkie chęci tylko się boję co z tego wyjdzie.

Może ktoś był w takiej sytuacji i mi pomoże.

Ptaszyna

Posty: 16

 
Dzień dobry. Taka jak piszecie ja szukałam po Internecie i trafiłam na link http://taniewnetrza.pl, który oczywiście okazał się dla mnie niesłychanie pomocny. Efekty remontu są zachwycające.

robson900

Posty: 16

 
Cześć kochani. Chcę odświeżyć stary dom moich rodziców. Jednakże nie posiadam jakichś dużych pieniędzy natomiast pasuje mi to wykonać dość dokładnie.

Nie mam tylko pomysłu na takie wnętrze. Może ktoś mi coś podpowie.

jan630

Posty: 19

 
Dzień dobry. fajnie że trafiłam na to forum albowiem niezwykle mi pomogliście. Okazało się ze nawet ja mogę mieć profesjonalnie zaprojektowanie wnętrze mojego domu.

Dziękuję za wszelkie pomocne informacje które tu uzyskałam.

pl07

Posty: 24

 
Dzień dobry. Taka jak piszecie ja szukałam po Internecie i trafiłam na link http://taniewnetrza.pl, który oczywiście okazał się dla mnie bardzo pomocny. Efekty remontu są zachwycające.

Kruk

Posty: 11

 
Cześć. Ciężko coś podpowiedzieć bowiem to raczej razem z mężem musisz poczynić ustalenia jak ma wyglądać wasze pierwsze mieszkania. Ustalcie wasze oczekiwania to wtedy będzie można coś szczegółowiej powiedzieć.

Nowa

Posty: 16

 
Hej. Ja nie uważam żeby trzeba było się kierować mieszkaniem i tym kiedy zostało ono wybudowane. Raczej liczy się jego wnętrze. Nieważne ile mają mury, istotne jak się o nie dba i co się z nimi robi.

Klakierek56

Posty: 14