Produkty drewniano aluminiowe, pomocy

Produkty drewniano aluminiowe, pomocy

Jak podchodzicie do wykończenia domów oknami i drzwiami drewnianymi.

Czy drewno się jeszcze opłaca i kto wykonuje takie zlecenia na uczciwych warunkach w kraju?

Dosti

Posty: 17

 
Musisz się upewnić, a wręcz otrzymać gwarancję, że stolarka drewniana proponowana przez wykonawcę będzie zgodna ze stanem faktycznym.

Klarka

Posty: 17

 
W http://www.glumatex.com.pl zamontowali mi okna i drzwi drewniane, w oryginalnym formacie. Miałem drobny wypadek w domu po imprezie okno poszło :) Panowie przyjechali po pierwszym telefonie.

Naprawione raz dwa. Serwis idealny, instalacja podobnie. Sporo doradzają i widać, że produkty jakościowe. Być może tego właśnie szukasz. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

djop7ek

Posty: 19

 
Moim zdaniem stawiaj tylko na drewno i jakość wykonania. Ludzie postrzegają drewnianą stolarkę jako luksusową. Już nawet deweloperzy dostrzegają ten stan rzeczy.

Spore zapotrzebowanie się robi. Poza tym drewno to energooszczędność murowana.

NaMber

Posty: 18

 
Też właśnie szukałem długo firmy zajmującej się stolarką drewnianą, zgodną z indywidualnymi oczekiwaniami. Przechodziłem kiedyś obok budynku i normalnie olśnienie przeżyłem. Super drzwi i okna bez zarzutu, w nietypowych kształtach. O takie coś mi chodziło. Wszedłem, poprosiłem o kontakt do wykonawców i okazało się, że http://www.glumatex.com.pl wszystko zrobił.

Polecam gorąco.

Fiszerek3

Posty: 20

 
Przejrzyj galerię realizacji http://www.glumatex.com.pl i zobacz, czy ci odpowiada. Moim zdaniem bardzo profesjonalna firma. Zamawiałem u nich już zestawy szybowe antywłamaniowe, nawet witraż, bo żonie zależało.

Wszystko naprawdę ok.

zdsakk87

Posty: 17

 
Drewniana stolarka jest według mnie bardziej elastyczna i dowolne kształty z niej zrobisz. Z PVC jest trochę trudniej i nie wyglądają już tak fajnie.

rz3zn!k

Posty: 25

 
Najpierw zaprojektuj, a później zlecaj. O wiele taniej ci wyjdzie, a wykonawca będzie już z góry wiedział, czego chcesz. Konsultacje w trakcie zlecenia słabo wychodzą.

Cyber55

Posty: 11

 
Mam okna trapezowe drewniane zamówione w http://www.glumatex.com.pl. Dostarczyłem im własny szablon. Wszystko wykonali, jak należy.

Znam się na tej robocie. Sam zajmowałem się kiedyś stolarką drewnianą i przyznam, że ta firma daje radę ze skomplikowanymi zleceniami i nie robi problemów, ani nie zwiększa bezpodstawnie kosztów.

Zajaczek2710

Posty: 18

 
Moim zdaniem warto pochodzić po mieście lub twoim osiedlu. Jeżeli jakiś sposób wykończenia ci się podoba weź kontakt do wykonawcy.

Lokalne zamówienia niestety niekoniecznie wychodzą taniej.

jose_bastiano

Posty: 20