siatka sznurkowa, sklep internetowy ?

siatka sznurkowa, sklep internetowy ?

Szukam rozwiązania do ogrodu do zabezpieczenia basenu. Dowiadywałem się, ze najlepsza będzie siatka ochronna. Gdzie ją kupić?

mniszek56

Posty: 4

 
Kupiliśmy piłkochwyty tutaj https://ochronne.com.pl/30-siatki-ochronne-na-pilkochwyty. To solidne konstrukcje. Poza tym skorzystaliśmy dla pewności z usługi montażu. Całość godna polecenia.

Strzała

Posty: 13

 
Tego rodzaju siatka osłonowa przydaje się do zabezpieczenia balkonów na czas lata, gdy grasują gołębie :D Mam taką i sprawdza się tak, jak trzeba. Poza tym osłania balkon od wiatru. Nie jest drogim rozwiązaniem.

Andzia

Posty: 6

 
Polipropylen jest właściwym materiałem na siatki zarówno do wewnątrz, jak i na zewnątrz. Siatka ochronna tego rodzaju jest solidną i mocną siatką. Taką z powodzeniem można użyć jako ogrodzenie. Poza tym to niedroga inwestycja. Jeżeli to montaż dla obiektu sportowego, to też polecamy zdecydować się na usługę.

Klarka45

Posty: 9

 
Właśnie mnie się udało odnaleźć wyborną ofertę siatek sznurkowych z montażem i zamówiłem, z czego jestem bardzo zadowolony. Również szukałem i porównywałem oferty. Samo rozwiązanie polecam, gdyż nie ma lepszego sposobu na bezpieczeństwo na trybunach sportowych.

Biforr23

Posty: 13

 
Siatki polipropylenowe idealnie nadają się na ogrodzenia. W sumie nie ma lepszego rozwiązania, jeżeli pragniesz gwarancji skuteczności. Nabyłem takie do ogrodu, bowiem musiałem zabezpieczyć basen. Super sprawa.

miclon

Posty: 7

 
Dobry wybór, bo najwłaściwsza jest siatka polipropylenowa. Takiej nie da się zniszczyć :) Korzystamy z takiego rozwiązania na hali przemysłowej. Służy nam także w transporcie. Z własnego doświadczenia możemy polecić, bo to siatka PP odporna na uszkodzenia mechaniczne i wpływ warunków atmosferycznych. Równie dobrze można ją używać na zewnątrz.

RasiakNorris

Posty: 17