Dotacje unijne na budowę hal produkcyjnych magazynowych

Dotacje unijne na budowę hal produkcyjnych magazynowych

Moje pytanie o dotacje unijne w poznaniu kieruję tylko do osób, którym się udało. Jakie działanie polecacie?

alus

Posty: 2

 
Nie startowałem i w tym roku też nie startuję o dotacje unijne. Widzę jednak spore zainteresowanie nimi w województwie dolnośląskim wśród znajomych z branży budowlane. Może na przyszły rok pomyślę :)

Boss

Posty: 11

 
Bowiem właśnie na dotacjach dla gospodarstw rolnych mi zależy, lecz nigdzie nie mogę odszukać jakiegoś rzetelnego doradztwa. Czasami wydaje mi się, iż wiem o sporo więcej od takich firm, bowiem przestudiowałem już chyba wszelkie możliwe strony :D

serwus45

Posty: 8

 
Osobiście jestem pełna obaw i nie próbuję. Boję się, że mogę stracić pieniądze na usługę takiej firmy i co potem. To podobno niemałe kwoty. Chętnie skorzystałabym z dotacji unijnych, ale najpierw przydałoby mi się profesjonalne doradztwo, najlepiej bezpłatne.

Anno Domini

Posty: 6

 
Możesz spróbować sama, jeśli ogarniasz temat programów. Ja chyba zdecyduję się pomoc jakiejś firmy, dlatego tu jestem i czegoś szukam. Już kilku moich znajomych spróbowało sięgnąć po dotacje unijne w zielonej górze właśnie z profesjonalnym wsparciem i się udało.

Annna1

Posty: 20

 
Na takie spotkania traci się ogromnie dużo czasu, ale to opłacalne. Znajdujesz najlepszych specjalistów i firmę od dotacji unijnych z profesjonalnym doradztwem. Teraz jest ich po prostu mnóstwo i tak będzie. Będą nowe, więc trzeba mieć się na baczności. Nie sztuką jest wybranie pierwszej lepszej.

Miluśkooo2

Posty: 4

 
To może tylko do kogoś po biznesplan się zwrócić? :) Wydaje mi się, iż nie tak bezproblemowo dostać dotacje unijne na budowę, bowiem każdy chce w ten sposób otrzymać fundusze. Wiem, iż kryteria są dość zaostrzone.

dobryrd

Posty: 18

 
A mnie się nie udało :( Mimo pomocy ze strony firmy od pozyskiwania dotacji unijnych. Chyba dam sobie już spokój. Te doskonalsze świadczą usługi za spore pieniądze.

MaszWielkosc

Posty: 20

 
Tutaj wszystko na temat bieżących dotacji na budowę hal http://eskel.pl/dotacje-unijne-na-budowe-hal-produkcyjnych-i-magazynowych/. Sam korzystam. Firmę polecam, bo działa z rozmachem :)

DiD3K

Posty: 6

 
W kwestii dotacji dla firm znalazłem znakomitą firmę, jaka oferuje bezpłatne wstępne konsultacje. Dzięki nim dowiedziałem się bardzo dużo o programach. Można w ten sposób zacząć, bowiem wiedza jest bardzo znacząca.

b.one

Posty: 16