Poleci mi ktoś program do rozliczenia PIT 37 ?

Poleci mi ktoś program do rozliczenia PIT 37 ?

Będę w tym roku musiała się w końcu rozliczyć z podatku? Czy znacie jakiś dobry, niemniej jednak przede wszystkim bezproblemowy w obsłudze program pit 2017?

seweryn

Posty: 8

 
Może rzeczywiście też skorzystam z programu pit 2017 i wreszcie wezmę sprawy we własne ręce. Zwykle zlecam znajomej, ale oczywiście muszę jej za to zapłacić, bo jakby inaczej. Muszę wreszcie samemu ogarnąć temat.

GeoFort

Posty: 9

 
Nigdy nie korzystałem z czegoś takiego, ale w końcu wypadałoby znaleźć jakiś program pit 2017 i samemu się rozliczyć. Zawsze motam się, kto mógłby mi pomóc. Pracuje na umowy zlecenia, więc jest troszkę papierów, ale myślę, że to chyba żaden problem.

Kitas

Posty: 10

 
Też będę korzystał z programu pit 2017. Co roku rozliczam się samodzielnie i nie mam żadnych problemów. Programy są naprawdę proste, jeśli chodzi o ich obsługę. Zeznanie wypełniach niemal intuicyjnie. Nie ma prawa, żebyś popełnił jakiś błąd, ponieważ jak zrobisz coś źle, to nie przejdziesz do następnego kroku. Nie zlecam już nikomu rozliczenia i też nie ponoszę żadnych kosztów, bo korzystam z darmowego programu.

Acclaim

Posty: 9

 
Polecam program pit 2017, z jakiego korzystałem w zeszłym roku. Tu macie link https://www.pit-format.pl. Na stronie odszukacie poza tym mnóstwo informacji, zatem na bank wam się uda. Ja się rozliczałem pierwszy raz sam i udało się bezbłędnie. Naprawdę spoko program.

ooops65

Posty: 24

 
Spokojnie :) Z dobrym programem pit 2017 rozliczysz się bez najmniejszych problemów. Tego typu programy do ściągnięcia na komputer są zwykle bardzo proste w obsłudze i nie da się tutaj popełnić błędu.

amrmas22

Posty: 9

 
Jest darmowy program pit 2017 i właśnie ten sobie cenię najbardziej. Rozliczam się w ten sposób samodzielnie od lat. Robię to od razu i mam szybko zwrot podatku na koncie. Polecam programy, bo są zazwyczaj bardzo proste w obsłudze. Nie widzę powodów, żeby zlecać komuś rozliczenie.

anteon43

Posty: 11

 
Samodzielne rozliczenie podatku tylko z jakimś sprawdzonym programem pit 2017. Z tego, co się przyglądałem, to jest tego sporo i na bank się coś wybierze. Też będę mobilizował się w tym roku rozliczeniowym, żeby pokonać rozliczenie samodzielnie.

mew soncz7777

Posty: 4

 
Ja z reguły rozliczam się na ostatnią chwilę i kogoś szukam, żeby pomógł :) Musze to zmienić w tym roku i poszukać jakiegoś dobrego programu pit 2017.

edyta123

Posty: 8

 
Jest darmowy program pit 2017 i właśnie ten sobie cenię najniezwyklej. Rozliczam się w ten sposób we własnym zakresie od lat. Robię to od razu i mam prędko zwrot podatku na koncie. Polecam programy, bo są przeważnie niezmiernie proste w obsłudze. Nie widzę powodów, żeby zlecać komuś rozliczenie.

daniel105

Posty: 14