Prawo administracyjne - radca prawny kraków

Prawo administracyjne - radca prawny kraków

Okazało się, że mam prawa do nieruchomości w centrum miasta. Będę potrzebował konsultacji z prawnikiem, który zna się na prawie nieruchomości.

Do kogo się zwrócić?

raptofil

Posty: 11

 
Dużo zależy od tego jaki zakres cenowy jest dla Ciebie do zaakceptowania. Bo w sumie sporo jest kancelarii, które siedzą w tym temacie, ale ceny są dość mocno rozrzucone;/

mazi1991

Posty: 22

 
Myślę, że w tej sytuacji warto zadzwonić do kancelarii, u której ja byłem - tel: (48) 12 345 46 51. Dobre podejście, duże zaangażowanie, dyspozycyjność. Współpracują z notariuszem, wszystko można załatwić w jednym miejscu.

b.one

Posty: 17

 
W takich sprawach to naprawdę warto zaufać jakiemuś radcy prawnemu, żeby nie pakować się w niepotrzebne kłopoty. Oni wiedzą jak rozwiązać tego typu problemy, żeby było zgodnie z przepisami i z pożytkiem dla klienta.

Dr Nemo

Posty: 12

 
Kiedyś miałem kontakt z jedną kancelarią, ale nie z Krakowa, tylko z Wadowic. Pomogli przy rejestracji spółki i jej wpisie do KRS. W sumie całkiem dobrze ich wspominam, ciekawe czy jeszcze działają...

Specjalista

Posty: 30

 
Witam serdecznie.

Mogę zdecydowanie polecić mojego prawnika. Obsługuje moją firmę od lat, tworzy dokumenty, regulaminy, opiniuje umowy – wszechstronna obsługa. Jeśli chodzi o namiary to Siedziba Kancelarii - ul. Kalwaryjska 9/15.

Pozdrawiam i wszystkiego dobrego życzę!

22elzo

Posty: 17

 
O!

Ja akurat jestem dość na świeżo w związku z windykacją. Chodziło o tak zwane powództwo paulińskie. Znajomy polecił mi panią Bożenę i jej firmę. Podaję adres - Siedziba Kancelarii - ul. Kalwaryjska 9/15. Świetna obsługa, szeroki zakres usług. Nie tylko windykacje, ale też prawo pracy, cywilne itd.

stopiw7

Posty: 17

 
Swego czasu dużo problemów miałem w związku z roszczeniami odszkodowawczymi. Dobrze, że mój prawnik wiedział dokładnie jak dojść moich praw.

Wwesoly0209

Posty: 17

 
Ostatnio miałem pierwszy raz w życiu kontakt z prawnikiem i oceniam go bardzo pozytywnie. Musiałem skonsultować ostatnie zmiany w przepisach prawa handlowego. Skorzystałem z oferty kancelarii http://www.btradca.pl. Szybko, konkretnie, w przyjemnej atmosferze.

Polecam!

trapkodobry

Posty: 23

 
Wiem, że swego czasu dobry i niedrogi radca prawny był w Nowej Hucie w Krakowie, ale teraz to już mi trudno określić, czy on jeszcze tam działa, czy się nie przeniósł bliżej centrum.

Qrgulll

Posty: 14