szybkie porady prawne przez telefon

szybkie porady prawne przez telefon

W związku z tym, że jestem ogromnie zalatany ostatnio to szukam dobrej firmy, która robi porady prawna na telefon, możecie kogoś doradzić? Porada będzie dotyczyć spraw biznesowych.

090913123

Posty: 17

 
Niestety mam ostatnio trochę przygód z prawem karnym i sam szukam dla siebie prawnika dobrego. Szczególnie, że prawo moim zdaniem jest po mojej stronie, tylko muszę to udowodnić teraz.

alibali

Posty: 12

 
Sporo porad można tak naprawdę znaleźć też w internecie. Tylko wiadomo, że te porady w sieci to różnej jakości mogą być. Nie wiadomo kto tak naprawdę je pisze, czy to są ludzie po prawie, czy po...lewie :P

Marti

Posty: 12

 
Z takich plusów porady telefonicznej to moim zdaniem też ważna jest dyskrecja i takie poczucie bezpieczeństwa. Można obgadać temat dość drażliwy np sprawy rodzinne przez telefon bez konieczności rozmowy face to face.

magic17

Posty: 17

 
Na plus takich porad przez tel to na pewno cena i oszczędność czasu. Raz skorzystałem z takiej usługi i byłem zadowolony. Komfortowo, siedziałem sobie w domu i omówiłem na wygodnie, w fotelu sprawę z prawnikiem.

Hunka

Posty: 12

 
Wiem, że mój znajomy nie tak dawno zamawiał poradę jakoś telefonicznie, ale nie wiem co to była za firma. On się konsultował w związku ze swoim przedsiębiorstwem, bo tam ma ostatnio jakieś problemy z dłużnikami.

Klarka45

Posty: 13

 
Dobrze rozwiązaną sprawę porad prawnych na telefon mają na portalu teleradca.pl. . Tutaj zawsze dzownią we wskazanym terminie, do tego mają dobrych speców z doświadczeniem (Polska Grupa Prawna z Warszawy). Pozytywnie też wychodzi cena za taką poradę, 49 zł. Mają ruszyć z usługą sporządzania pism prawnych z tego co wiem, to na pewno też się przyjmie moim zdaniem.

iwanme

Posty: 17

 
Na pewno na telefonicznej obsłudze prawnej można trochę zaoszczędzić. Gdzieś widziałem ofertę w necie, że chcieli tylko 5 dyszek. Nie jest to wygórowana suma moim zdaniem.

bogdan66

Posty: 16

 
Jakoś w tamtym roku zamawiałem poradę przez telefon i poszło sprawnie. Akurat trafiłem po drugiej stronie linii na dobrego fachowca, bardzo oblatanego w prawie handlowym, także udało się wszystkiego dowiedzieć.

Kiziak

Posty: 19

 
Natknąłem się w necie w tamtym tygodniu na firmę, która oferowała porady prawne na telefon, ale cennik mieli daleki od ideału;P Za takie same pieniądze sobie bym wykupił normalnie poradę.

Zdrówko87

Posty: 17