ranking adwokatów, gdzie szukać ?

ranking adwokatów, gdzie szukać ?

Czy ktoś z was wie, gdzie znajdę ranking prawników? Poszukuję dobrego prawnika, który pomoże mi napisać kilka pism urzędowych oraz udzieli mi kilku porad prawnych.

EeZnak

Posty: 3

 
Wiesz co najlepiej to znaleźć skutecznego pełnomocnika z Twojego miasta. Nie wiem dokładnie, gdzie mieszkasz, więc nie mogę Ci pomóc.

Gumis

Posty: 4

 
Słyszałem kiedyś o ranking adwokatów i wydaję mi się, że w Twojej sytuacji mogłoby Ci to wiele pomóc. Poszukaj wiarygodnych stron.

edmundzio

Posty: 9

 
Również poszukuję dobrego adwokata do spraw rodzinnych. Słyszałam o stronach, na której są rankingi wszystkich adwokatów z Polski.

Kotr_r9

Posty: 6

 
Tutaj możecie sprawdzić opinie o adwokatach i radcach prawnych http://www.skutecznypelnomocnik.pl/ranking-prawnikow/. Korzystałam już z tej strony i jest naprawdę pomocna.

zooazool

Posty: 30

 
Opinie o łódzkich adwokatach najlepiej brać z internetu. Jest dużo portali internetowych, którzy prowadzą rankingi adwokatów w Twojej miejscowości. Możesz wybrać jednego adwokata i poczytać opinie, a zarówno w jakich sprawach się specjalizuje.

Yuri20

Posty: 9

 
Powiem Ci ranking adwokatów z łodzi jest jak najbardziej wiarygodny, nie musisz się o nic obawiać.

Babeczka

Posty: 18

 
Adwokat łódź sprawy cywilne to powinnaś szukać kogoś z Twojego regionu. Może popytać rodzinę lub znajomych, którzy korzystali z tego typu usług.

Nowa

Posty: 3

 
Ranking adwokatow jak najbardziej może Ci w tym pomóc. Wydaję mi się, że takie portale są naprawdę wiarygodne.

@marcelko

Posty: 10