Mam spółkę potrzebuje kogoś z Katowic ?

Mam spółkę potrzebuje kogoś z Katowic ?

Witam serdecznie, jeśli ktoś z was miał styczność z dobrym prawnikiem w Katowicach, to niech da znać. Moja sprawa dotyczy separacji. Bardzo dziękuję.

firunter

Posty: 4

 
Polecam tę kancelarię https://adwokatagk.pl. To bardzo dobry prawnik w Katowicach, stały kontakt odnośnie aktualnego stanu sprawy. Nie miałam żadnych uwag.

daron64

Posty: 22

 
Jak mnie zależało na znalezieniu dobrego adwokata w Katowicach, osobiście chodziłem po kancelariach i rozmawiałem. Do końca wcale tak nie jest, że wszyscy są mega kompetentni. Każdy ma swoją specjalizację i w tym się czuje mocny. Reszta spraw może być załatwiona na przeciętnym poziomie.

ombre070

Posty: 16

 
Pomogli mi i to nawet stosunkowo szybko. Myślałem, że moja sprawa będzie się ciągnęła i należała do jednej z tych co to wloką się latami. Tutaj dość szybko uzyskałem pomoc, a ten radca prawny w Katowicach okazał się niezwykle kompetentną i fachową osobą.

Rico

Posty: 6

 
Podzielam opinię, iż odszkodowanie może spędzić sen z powiek człowiekowi. Mnie się po prostu nie chciało łazić, choć prawnik w Katowicach jest po drugiej stronie mojej ulicy. Źle zrobiłem, niemniej jednak mam nadzieję, iż już kolejnego razu nie będzie ;)

Specjalista

Posty: 28

 
Bardzo dziękuję zatem za pomoc w znalezieniu kogoś naprawdę rzetelnego. Mam problem z windykacją a w Katowicach nie wiedziałem do kogo się zwrócić w tej sprawie, na stronie czytałem referencje i widać że jest bardzo ok.

Becik45

Posty: 12

 
Też nie lubię chodzenia po takich miejscach. Ale prawnik w Katowicach przydał mi się i to konkretnie, kiedy potrzebowałem pomocy przy spadku. Wtedy to tak, bo człowiek nie zna się na tych wszystkich przepisach. I dobrze, że poszedłem po poradę, bo tak to bym nic nie dostał.

iwanme

Posty: 17