Sprzedaż spółek, jaka firma

Sprzedaż spółek, jaka firma

Mamy ze znajomymi plan, żeby założyć spółkę. Nie mamy jednak pojęcia jak się do tego zabrać...Słyszałem o firmach, które rejestrują szybko i tanio spółki.
Wiecie coś więcej na ich temat?

arko1916

Posty: 19

 
Dużo cennych informacji na temat spółek, ich sprzedaży i rejestracji znalazłem na łamach serwisu http://www.luxbiuro.com.pl.

Zastanawiamy się z większą grupą nad założeniem spółki komandytowej i zbieramy informacje na ten temat.

Fiszerek3

Posty: 22

 
Nie mam pojęcia jak wygląda rejestracja spółki, ale znając polskie przepisy, pewnie jest to droga przez mękę:P

Czarnowidztwo mam w genach:)

Koktus

Posty: 23

 
Kiedyś miałem też plan, żeby założyć spółkę, ale mój kolega się wykruszył, więc musiałem założyć jednoosobową działalność.

W sumie ma to swoje zalety. Pozdrawiam!

Krzysio

Posty: 33

 
Nie wiem o co chodzi, ale ostatnio często trafiam na jakieś reklamy promujące rejestrację spółek. Szkoda tylko, że w ogóle tego w najbliższym czasie nie planuję:P

zooazool

Posty: 27

 
Z tego co ja widzę, to coraz więcej spółek w kraju powstaje. Jednak we dwójkę, albo w jeszcze większej grupie, można więcej zdziałać, zwłaszcza, że konkurencja rośnie w każdej branży.

nighthaze

Posty: 18

 
Nie wiem jak to wygląda w przypadku spółek akcyjnych, ale spółka cywilna nic nie kosztuje i rejestracja jest bardzo prosta.

Co do pozostałych typów to też nie mam rozeznania.

ombre070

Posty: 20

 
Bardzo szybko przebiegła pełna rejestracja spółki poprzez firmę www.luxbiuro.com.pl. Zajęło to jeden dzień i miałem od razu załatwione wszystkie wpisy i numery – regon, nip...Miła, profesjonalna obsługa, minimum formalności.

sonio

Posty: 27

 
No jeszcze jakiś czas temu faktycznie ciężko było znaleźć jakąś rzetelną stronę rejestrującą spółki, ale teraz ten wybór jest dość szeroki. Właśnie chcemy zarejestrować z większą ekipą spółkę i już powoli dopinamy szczegóły.

Pzdr!

Jacuś3456

Posty: 24

 
Mieliśmy na oku jakieś trzy firmy, które oferowały szybką rejestrację, a wybór padł na www.luxbiuro.com.pl. Przyjazne biuro, nie było z nimi żadnych kłopotów. Jeden dzień i spółka założona.

Takie rzeczy to ja lubię:)

Zdrówko87

Posty: 19