Pomoc przy rozwodzie - dobry adwokat

Pomoc przy rozwodzie - dobry adwokat

Witam. Chciałbym was prosić o opinie na temat wrocławskich prawników. Głównie mam na myśli ludzi, którzy zajmują się obsługą rozwodów i wszystkim co z nimi związane. Muszę kogoś znaleźć dla siebie i stąd ta prośba ;)

ZPL33

Posty: 8

 
Mam podejrzenie, że zostały naruszone moje prawa autorskie do książki, która wyszła na rynek w zeszłym roku. Nie wiem, czy jest sens się o to sądzić...Jakoś mam mieszane uczucia na temat polskiego wymiaru sprawiedliwości. Tyle się słyszy w tv o tych sędziach.

Hostelos3

Posty: 17

 
Miałem problem z uzyskaniem odszkodowania do szpitala, który spartolił prosty zabieg...Pomogła mi kancelaria www.kancelaria-zurek.pl, więc w przypadku odszkodowań to zawsze odsyłam do nich. Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście.

Kazdyy02

Posty: 18

 
Warto sobie poczytać kodeksy, w sumie wiele rzeczy można się dowiedzieć bez konieczności radzenia się w kancelarii. Ludzie sobie często nie zdają sprawy w ogóle jakie mają prawa i na tym dużo tracą...

b.one

Posty: 17

 
Szkoda, że nie ma jakiegoś rankingu adwokatów w sieci. Są rankingi banków, sklepów, przydałoby się też zrobić takie zestawienie dla adwokatów. Byłoby łatwiej wybrać kogoś dla siebie...a tak to człowiek idzie trochę w ciemno.

DevilScream

Posty: 17

 
Pewnie długo bym się sądził z biurem podróży o odszkodowanie, gdyby nie udało się trafić na dobrego prawnika. Miałem fart, w postaci Kancelarii Prawnej Łukasz Żurek, która doprowadziła sprawę do końca, sprawnie i co najważniejsze skutecznie. Zajęto się również egzekucją pieniędzy.

NaMber

Posty: 18

 
Podpytam kuzynki, ona powinna coś wiedzieć, bo sama się nie tak dawno rozwodziła, to pewnie zna jakiegoś prawnika. Wiem, że oni to się rozwiedli z orzeczeniem o winę, ale szczegółów nie znam.

dariuszek1878

Posty: 18

 
Ja to miałem taką dość niezwykłą sytuację, że mnie autobus zahaczył jak stałem na przystanku...Okazało się, że kierowca był lekko podchmielony...W sprawie o odszkodowanie pomogła mi kancelaria pana Łukasza Żurka. Zajęli się obsługą sądową i egzekucją.

pstry

Posty: 14

 
No ja mogę mówić tylko za siebie, ale w mojej sprawie o odszkodowanie od miasta bardzo pomogła mi Kancelaria Prawna Łukasz Żurek. Ogólnie to jak nietrudno się domyślić, nie jest łatwo uzyskać jakiekolwiek zadośćuczynienie od takiego podmiotu jak magistrat...

MaszWielkosc

Posty: 23

 
Tak się akurat nieszczęśliwie złożyło jakiś czas temu, że musiałem przed sądem walczyć o odszkodowanie...Pomógł mi Łukasz Żurek, który akurat jeśli chodzi o odszkodowania ma spore doświadczenie.

ciopix

Posty: 15