Dobry adwokat w Jastrzębiu Zdrój ?

Dobry adwokat w Jastrzębiu Zdrój ?

Czeka mnie sprawa o separację. Mam poważny dylemat, czy może nie skorzystać z jakiejś pomocy adwokata. Jak możecie polecić kogoś w Jastrzębiu, to bardzo dziękuję :)

Specjalista

Posty: 1

 
Myślę, że sprawę warto przemyśleć. Skoro brakuje pieniędzy, to od razu nie rzucałbym się na adwokata w Jastrzębiu Zdroju. Można podziałać samemu, w razie czego rozeznać się i mieć pewność, że jest gdzie uderzyć po pomoc.

Strzała

Posty: 12

 
Można bez obaw sięgnąć z tego adwokata w Wodzisławiu http://www.adwokat-kiwic.pl. U mnie okazał się niezwykle skuteczny, lecz znam też osoby, jakim pomógł. Sam korzystałem z jego usług z polecenia.

RasiakNorris

Posty: 10

 
A mnie się udało, albowiem trafiłam na świetnego adwokata w Wodzisławiu Śląskim, który pomógł w czasie rozwodu. Pewnie tak dobrze nie byłoby bez niego. Jeżeli sprawa tylko o alimenty to pikuś, można poradzić sobie samemu, natomiast rozwód to całkiem co innego. Podział majątku spędzał mi sen z powiek. Dobrze, iż się wszystko potoczyło po mojej myśli.

Piotrek.P

Posty: 13

 
Nie znam żadnej kancelarii adwokackiej w Wodzisławiu Śląskim, a też z tych okolic będę musiał poszukać najlepiej właśnie adwokata. Wiem, iż tylko adwokat może reprezentować cię na sprawie, a nie prawnik. Koszta mnie jednak chyba zjedzą. No niemniej jednak jak mus to mus. Mam nadzieję, iż podsuniecie tu jakąś dobrą propozycję.

Seba123

Posty: 25

 
Taka prawda i nic przyjemnego. Jeśli się trafi na miłą obsługę w kancelarii adwokackiej to jeszcze może jakoś to jest, niemniej jednak ja miałam w Wodzisławiu Śląskim niezbyt miły incydent. Doliczyli sobie koszta, o jakich nie miałam pojęcia. O uczciwości zero mowy. Wobec tego jeśli już to szukać adwokata, niemniej jednak z polecenia kogoś znajomego.

eQub

Posty: 15

 
Na pewno taka sprawa będzie Cię kosztowała. Ja poradziłam, czyli przeżyłam sprawę samodzielnie bez żadnej pomocy adwokata w Wodzisławiu, lecz jak masz pieniądze i stać Cię na taką usługę, to tym lepiej.

123doer

Posty: 5

 
Dobrze się mówi i gdyba, jak nie potrzebujesz pomocy adwokata, że jest prosto nawet o alimenty. Guzik prawda w sądach jest strasznie, dlatego też korzystałam w Wodzisławiu z pomocy. Samej nie dałabym rady przejść przez tą całą sprawę, a przede wszystkim wywalczyć taką właśnie kwotę na dziecko.

klosert

Posty: 14