Hej poszukuje biura dobrego rachunkowego?

Hej poszukuje biura dobrego rachunkowego?

Witam.

Czy ktoś korzystał z pomocy biura rachunkowego przy uzyskaniu dotacji na otwarcie działalności gospodarczej? Ile was to kosztowało?

Jak znacie jakieś adresy, podajcie.

aleksis

Posty: 11

 
Szukając usług biura rachunkowego nie ma się co sugerować niską ceną. Dobrze wiadomo, że profesjonalne usługi w tej branży się cenią.

Tomcio

Posty: 13

 
Korzystam z usług 24 h w biurze rachunkowym. Taka możliwość to super sprawa. Jest też zdecydowanie taniej. Gdziekolwiek jesteś trzymasz rękę na pulsie. Mnie taka opcja jak najbardziej odpowiada. Jakość świadczonych usług jest równie wysoka co w przypadku biur z siedzibą. Zawsze też mogę zadzwonić, jak mam jakiś problem.

donbagino

Posty: 15

 
Ja prowadzę sobie księgowość sama. Skończyłam kurs dla tych właśnie potrzeb i nie interesują mnie usługi biura rachunkowego. Wiem, iż brzmi to nieco egoistycznie, niemniej jednak nie mam z tym problemów.

irek157

Posty: 24

 
Pewne biuro rachunkowe miało dodatkową usługę tłumaczeń. Najpierw skorzystałem z tego, bo było mi to potrzebne, a później skusiłem się oddać w ich ręce prowadzenie księgowości on-line. Ta forma najniezwyklej mi odpowiada. Polecam.

Ciszewe2

Posty: 14

 
To biuro rachunkowe http://biuronastart.pl działa kompleksowo od pomocy przy rejestracji działalności, biznesplanie, działa stacjonarnie i on-line. Polecam i pozdrawiam.

Lupusx

Posty: 9

 
Ja nie radziłam sobie z rozliczeniami VAT, skorzystałam z biura rachunkowego. Wszystko poszło sprawnie, pomogli odkręcić to, co ja sknociłam. Teraz korzystam z ich usług.

Dziadek

Posty: 27

 
Proponuję korzystanie z usług biura rachunkowego. Miałem problemy, zagmatwałem się konkretnie wraz z „przyjaciółką księgową”. Teraz korzystam z usług profesjonalistów. To właśnie dzięki nim nadal prowadzę biznes. Polecam wszystkim, którzy są w problemie lub poszukują biura, bo z góry wiedzą, że sami nie dadzą sobie rady. Pozdrawiam.

RedEvil

Posty: 14

 
Pewne biuro rachunkowe miało dodatkową usługę tłumaczeń. Najpierw skorzystałem z tego, bo było mi to potrzebne, a później skusiłem się oddać w ich ręce prowadzenie księgowości on-line. Ta forma najbardziej mi odpowiada. Polecam.

dersert

Posty: 12

 
Biznes plan musi być stworzony rzeczywiście na medal. Przez to, że sam go pisałem, nie otrzymałem dotacji, po prostu schrzaniłem. Wobec tego ku przestrodze polecam korzystać z usług biura rachunkowego.

yaoks

Posty: 22