Poszukuję siatki ochronne na ogród

Poszukuję siatki ochronne na ogród

Witam. Mam pytanko o siatki na oczka wodne. Chciałabym coś takiego zamontować, żeby było bezpiecznie dla dzieci. Znacie jakiś sklep?

BMGMIREK

Posty: 6

 
Mogę wypowiedzieć się jako kobieta :) Sama jestem pod wrażeniem, jak prezentują się siatki na ogród. W sumie też myślałam, iż to niezbyt jakościowy materiał, natomiast się myliłam. Jest odporny na warunki pogodowe, natomiast jeśli chodzi o wygląd całości, to polecam. Efekt można powiedzieć, iż wow.

kondziu

Posty: 28

 
A ja się chyba zdecyduję na siatki na hamaki. Widziałem, że wcale nie są takie drogie i można zrobić samemu. Na pewno będzie jakaś oszczędność. A może jakiś sklep polecacie konkretny?

Hymnny4

Posty: 12

 
Fajna sprawa i satysfakcja, że samodzielnie się coś zrobiło do ogrodu. W sumie na takich siatkach na hamaki można zaoszczędzić. Zakup nowego nie należy do tanich, zwłaszcza jeśli się weźmie pod uwagę te duże modele. Ja zdecydowałem się wielkość oczek 2x2cm i grubość 2mm. Jest wystarczająca, ale masz też grubości 3, 4 i 5 mm.

kllarka

Posty: 14

 
Jak dodatkowo sam wykonasz ogrodzenie to bankowo zaoszczędzisz. Dwa lata temu na działce robiłem takie ogrodzenie z siatek na ogród i wyszło super. Do tej pory z siatką nic złego się nie dzieje.

Lupusx

Posty: 11

 
Jak się zdecydujesz na polipropylenowe albo polietylenowe siatki ochronne na ogród, to bez problemu kupuj :) Ja z takich zrobiłem ogrodzenie na działce i się sprawdzają. Chyba nie ma lepszego rozwiązania w dobrej cenie. Nie jest znaczny wydatek, a trwałość masz na lata.

migot

Posty: 18

 
Jeśli zależy wam na siatkach na oczka wodne, polecam tego producenta https://bagan.pl/siatkiochronne-naogrod/siatkinaoczkawodne. Nie bez powodu polecam akurat tę ofertę. To znany i ceniony producent. Sam tu kupowałem i jestem zadowolony z jakości. Pierwsza klasa :)

xxx000

Posty: 18

 
Nie zastanawiaj się, bowiem to naprawdę dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, natomiast mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem sporo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, natomiast przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

k124l

Posty: 17

 
A jeśli chodzi o siatki na hamaki, to co konkretnie polecacie? Mam dylemat pod kątem wielkości oczek, ale o grubości też napiszcie, jak sami robiliście hamak. Muszę chociaż orientacyjnie wiedzieć co i jak :) Z góry dzięki za zainteresowanie tematem.

TomekK

Posty: 8

 
Nie zastanawiaj się, bo to rzeczywiście dobry sposób. Nie mam oczka wodnego, ale mam siatkę na basen i raczej lepszego rozwiązania nie ma. Nie płaciłem dużo, a mam siatkę już kilka lat. Wcale nie wygląda jak stara, ale przede wszystkim nie zniszczyła się, więc bez obaw można się zdecydować.

Namo

Posty: 8