Opielacz ręczny, dobry sklep ?

Opielacz ręczny, dobry sklep ?

Przydałoby mi się zrobić zakupy konkretnie do prac w ogrodzie, rękawice ochronne itp. asortyment. Może znacie jakiś internetowy sklep?

mniszek

Posty: 5

 
Nie byle jaka oferta. Widać, że internetowy sklep ogrodniczy prowadzony jest przez rzetelną firmę. Można tu znaleźć sporo potrzebnego do ogrodu sprzętu w przyzwoitej cenie. Popieram moich poprzedników.

Misieczek

Posty: 12

 
W stacjonarnym sklepie za grill ogrodowy trzeba te parę złotych wydać więcej, a oni mają bardzo dobrą ofertę. Mnie podoba się ten z wędzarnią :) Chyba się skuszę. Już czas pomyśleć o takich zakupach.

Deltabox84

Posty: 12

 
Popieram, iż agrowłóknina czarna do ściółkowania to najlepszy pomysł pod słońcem, zresztą nie jest to drogi produkt. U mnie zdaje egzamin :) Mam ją w ogrodzie i na działce też, to trwały wyrób.

figurka

Posty: 5

 
Mają plandeki w różnych rodzajach ze wzmocnieniami, bardzo ok szeroka oferta. Genialnie zaopatrzona hurtownia. Mam nadzieję, że zanim zdecyduję się na zakupy, ceny nie wzrosną :)

Odi

Posty: 15

 
A mnie znowu przyda się chyba bardziej opielacz ręczny. W ofercie tej hurtowni jest w sumie masa przydatnych akcesoriów. Mam ogród dopiero od niedawna, dlatego zgłębiam informacje zewsząd odnośnie wszystkiego co jest z nim związane. Trzeba stwierdzić, że markety porządnie zawyżają ceny w porównaniu ze sklepami w sieci.

Kolekcjoner

Posty: 16

 
Tu macie tanie grille ogrodowe http://domogrod24.com/pl/c/Grille/286. To sklep internetowy z hurtowymi cenami. Jak najbardziej polecam, mają trwałe wyroby. Jeśli chodzi o grille to chyba jedna z najniższych cen, z jaką się spotkałam. Polecam.

liomrtyu

Posty: 18

 
O agrowłókninie czarnej też dużo czytałam dobrego i chyba w tym roku spróbuję takiej właśnie ściółki. Mam nadzieję tylko, że produkt nie jest przereklamowany :) jak to bywa z niektórymi sprawami.

serum56

Posty: 6