Konserwacja AGD w jeleniej górze?

Konserwacja AGD w jeleniej górze?

Witam serdecznie. Czy możecie wskazać miejsce, w którym odbywa się naprawa pralek w Jeleniej Górze?

GRUZION5

Posty: 6

 
Gdy chodzi o serwis urządzeń AGD w Jeleniej Górze to mam z nim przede wszystkim miłe doświadczenia, gdyż miałem okazję korzystać z usług jednej firmy. Nie rozczarowała mnie, a jej poziom usług sprostał moim sporym oczekiwaniom. Widzę, że Wy z kolei macie mieszane uczucia, więc być może trafiliście na kiepskie serwisy w naszym mieście :)

Biforr23

Posty: 13

 
Moja naprawa AGD w Jeleniej Górze przebiegła szybko i prosto. Zgłosiłem usterkę do jednego z wielu serwisów sprzętu gospodarstwa domowego, kolejnego dnia pojawił się u mnie serwisant, który szybko zdiagnozował przyczynę problemu. Po wycenie wykonania usługi zdecydowałem się na nią i jeszcze tego samego dnia miałem to za sobą.

Bez zastrzeżeń.

szmitt56

Posty: 16

 
Gdy chodzi o serwis agd w Jeleniej Górze mogę bez cienia wątpliwości polecić http://whirlpoolserwis.pl, z którego usług korzystałem kilka tygodni temu. Moja pralka przestała działać.

Szybko dogadałem się, co do terminu wizyty serwisanta, a usługa również została wykonana w satysfakcjonująco krótkim czasie.

Polecam! :)

rz3zn!k

Posty: 25

 
Byłam w kropce, gdy przed samymi świętami moja pralka przestała działać. Wezwałam jednakże wówczas mobilny serwis Whirlpool, któremu mogę tylko gorąco podziękować. Dzięki niemu udało mi się m.in. zrealizować wszystkie świąteczne porządki. Mało tego nie zapłaciłam przesadnie mnóstwo.

Kwatuszek

Posty: 24

 
Jestem przekonany, iż usługi serwisowe Whirlpool będą w stanie sprostać Twoim wymaganiom. Osobiście nie zawiodłem się, bo podczas okresu gwarancyjnego zgłosiłem usterkę. Przyjechał przedstawiciel serwisu, który prędko się z nią uporał i przywrócił mojej pralce pełną sprawność. Nie mogę mieć zastrzeżeń do usług serwisowych.

Klarka45

Posty: 11

 
W przeszłości odwiedził mnie autoryzowany serwis Whirlpool, gdy moja pralka przestała działać. Z mojej perspektywy wszystko przebiegło bardzo sprawnie, bo szybko przywrócili mój sprzęt AGD do sprawności. Na szczęście obowiązywała jeszcze gwarancja, bowiem w przeciwnym przypadku musiałbym ponieść pewnie dość znaczne koszty naprawy :)

Seba123

Posty: 25